Bison Sportswear *** "výrobce dresů"


     Firma Bison Sportswear, s.r.o. je český výrobce sportovního oblečení s dlouholetou tradicí. Zaměřuje se na zakázkovou výrobu originálních kolekcí se specifickým designem. Nabízí výrobu sublimačně potištěných dresů, týmového oblečení a doplňků.

Dlouholeté zkušenosti s výrobou se odrážejí v propracovaných střihových provedeních všech výrobků, které připravujeme ve spolupráci s předními kluby příslušných sportů. Používané materiály jsou vyvzorovány českými dodavateli exkluzivně pouze pro Bison Sportswear, s.r.o. Kolektiv našich zkušených grafiků patří k nejlepším v oboru a jsou připraveni pomoci vám v realizaci vašich nápadů na vytvoření originální grafiky vašeho oblečení a dresů.

Samozřejmostí u nás vždy byla a je příprava grafického designu zdarma.

ORIGINÁLNÍ TÝMOVÉ VYBAVENÍ - DOKONALÁ PREZENTACE KLUBU.
Můžeme pro vás ve vašem originálním klubovém designu připravit - dresy, týmové soupravy, mikiny, Soft shell bundy, polokošile, ručníky, vaky, minidresíky, šály a další.
Přesvědčte se sami na našem webu: http://www.bison.cz/cz/tymove_vybaveni/

Filozofie firmy.
Naše dresy vyrábíme v ČR a důsledně dbáme především na kvalitu našich výrobků, protože právě tím se odlišujeme od masové produkce. Používáme materiály od českých dodavatelů, u kterých jsme schopni garantovat maximální kvalitu a hygienickou nezávadnost. Nahlédněte sami do výrobních prostor Bison Sportswear, s.r.o., nemáme co skrývat:

http://www.bison.cz/cz/video_vyroba/
http://www.bison.cz/cz/foto_vyroba/

www.bison.cz